본문 바로가기
ABOUT US

Genel bakış

LS Buildings image
LNS iletişim ve Altyapı Sistemleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
  • Yüksek teknoloji ile üretilmiş bakır kablo, fiber kablo ve bileşenlerini Türkiye'ye getirmek ve uygulama alanında yeni çözümler yaratmayı hedef olarak belirlemiştir. Bunu gerçekleştirebilmek için ürün detayı, kalitesi ve üretim hacmiyle, kablo imalatı konusunda dünyanın en büyük ilk 3 firmasından biri olan LS Cable&System ile iş birliğine gitmiştir. LNS İletişim, 2010 yılından bu yana, LS Cable&System’ın bakır ve fiber çözümlerinde Türkiye’deki tek çözüm ortağıdır. LNS İletişim, ürün temininden ziyade, 25 yıl Performans Garantili Çözümler sunmaktadır. Bu çözümlerden başlıcaları; Data Center Çözümleri, Hava Limanı Çözümleri ve Raylı Sistem Çözümleri’dir. LS Cable&System, 2008 yılının Ağustos ayında, kendisini Küresel Kablo Endüstrisinde dünyanın 3. Büyük şirketi haline getiren, Kuzey Amerika’nın en büyük kablo şirketi olan Superior Essex’i satın almıştır. Superior Essex’in amiral gemisi sayılan manyetik kablolar ve telekomünikasyon kabloları ile, LS Cable&System’in ürün yelpazesindeki ana kalemler olan güç kabloları, fiber optik kablolar ve endüstriyel ürünlerdeki teknoloji, harmanlanarak daha güçlü hale gelmiştir. Superior Esex’in kapsamlı Kuzey Amerika ve Avrupa’daki üretim ve dağıtım ağları, LS Cable&System’in bölgede varlığını sağlamlaştırmak ve tam teşekküllü küresel gelişime bir adım daha yaklaşan firma olmasına yardımcı olmuştur. Superior Essex Inc., Dünyanın En Büyük 1000 Firması listesinde yer alan, dünyanın en büyük tel ve kablo üreticilerinden biridir. Şirket, iletişim, enerji, otomotiv, endüstriyel ve Ticari&Sınayi Son kullanıcılar için ağ ve kablo ürünleri hakkında geniş bir ürün yelpazesine ve üretime sahiptir. Bu sayede LNS İletişim, LS Cable&System temsilciliği vasıtasıyla Superior Essex’in de Türkiye temsilcisidir.

    LS Simple, uluslararası geçerliliği olan UL, ETL, Delta ve RUS Sertifikaları başta olmak üzere pek çok sertifikaya sahiptir. Bu sertifikalar kablo ve tüm kompenentlerinde mevcuttur. Ayrıca direk temini LNS İletişim bizzat kendisi yaptığından, müşterilerine projelerinde fiyat avantajı sunar. LNS İletişim, LS Cable&System’ın temsilciliğinin yanı sıra, kendi imalatı olan LNS marka Şap Altı Sistemleri’nin de satışını yapmaktadır. Kabin konusunda, Data Center kabinlerinde LS Cable&System ile müşterilerine destek vermenin yanı sıra, %100 Türk menşeili Asrack ve Günko kabinetlerinin de dağıtımını yapmaktadır.


    Vizyon


    1 Numaralı Yaratıcı Ortak”, LNS İletişim’in, müşterilerinin ihtiyacı olan, hiç kimsenin taklit edemeyeceği orijinal metotlarla en iyi hizmetleri sağlamak üzere buluşması anlamına gelmektedir. Bu sayede, müşterilere onlarla bir ortaklık oluşturma konusunda hayallerini ve ideallerini yerine getirmelerine olanak sağlar. LNS İletişim’in yeni vizyonu, zorlu ve geleceğe yönelik mevcut iş ortamına uyum sağlayarak, müşterilerine, birinci sınıf bir şirket olma hedefine ulaşmak için çözüm sunmayı temsil eder. LNS İletişim bu vizyonu yerine getirmek için, “Dürüstlük”, “Açıklık”, “Mantıksal esneme”, “Tutarlı Yenilikçilik” ve bunların en temel ve önemli değeri olan “Tarafsızlık”ı benimseyerek, bunları en asli değerleri olarak seçmiştir. Bu değerlere dayanarak LNS İletişim, ana yetenekleri olan Piyasa Bilgisi, Teknoloji ve Yaratıcı Uygulamayı garanti altına almaktadır.

창닫기
Bizimle iletişime geçin