본문 바로가기

Kabin çözümleri

Main windows

Ses sistemleri
LS Simple ™, U / UTP Çoklu çift kablo ile Kategori 3 ve Kategori 5 sunar.
LS simple ™, küresel ticari ağ kurulumu için kabul edilen tasarıma sahip açık kablolama sağlar. Bu, uzun vadeli şebeke yatırımını koruyan basitleştirilmiş yapılandırılmış kablolama çözümüdür ve elektrik performanslarını TIA-568 standartlarına uygundur. Bu omurga uygulaması için çoğunlukla kullanılır ve ses kablolaması için uyarlanmıştır.
Dış mekan
LS Simple ™ Dış Mekan Kablolama ürünleri, dış mekan UV direncine sahip PVC veya PE ceketi, su geçirmez özelliğe sahip PE ceketi ve müşterinin kurulum gereksinimlerine göre korumalı / korumasız çift ceket olarak sunulmaktadır. LS simple ™, küresel ticari ağ kurulumu için kabul edilen tasarım ile dış mekan kablolama imkanı sağlar ve tescilli bir LS Kategori 5e, 6,6A kanalın parçası olarak dahil edildiğinde LS 25 yıllık uzatılmış Ürün Garantisi sağlamaktadır.
Çalışma Alanı Çözümü
LS Simple ™ Çalışma Alanı kablolama sistemi, yüzey plakaları, yüzey montajlı box  vb çıkışları ve konsolidasyon noktaları için yeterli konsolidasyon kutusu, 6 portlu ve 12 portlu mini panel çözümü sunmaktadır. ayrıca 8P8C ekranlı / korumasız modüler plug, ayrılmış sonlandırma aracı kullanımı ile üstün iletim kalitesini garanti eder ve sahadaki kolaylığı özel plug ve priz ile tedarik eder
Kabin Çözümleri
LS Cable & System Rack çözümleri, mümkün olan en iyi alan optimizasyonu için maksimum verim sağlamak ve sürecek yüksek kaliteli dayanıklı parçalar sunmak üzere tasarlanmıştır.
LS Simple  ™ eşsiz güç ve dayanıklılık sağlayan güçlendirilmiş malzemelerle, koşullara dayanacak şekilde üretilmiştir. Yüksek yoğunluklu raf, FDF (Fiber Dağıtım Çerçevesi), Düzeltme Panelleri, Yüksek Yoğunluklu Bloklar, Kablolama ve diğer telekomünikasyon ekipmanlarını desteklemek için idealdir. Dahili termal yönetim özellikleri,% 80'in üzerinde bir perfore ile en uygun hava sirkülasyonunu sağlar.
LS Simple ™, kabinlerde iyi organize edilmiş ve verimli bir alan yaratmak için Özel Kablolama Otoyolları, Kablo Yönetim Tablası, ABS Malzeme Parmakları ve diğer özellikleri sağlayarak kablo yönetimini basitleştirir. LS standart kabinler, IEC 297-Part1 / 2/3, EIA RS-310-C genel standartlarına uygundur.
  • Main windows
창닫기
Bizimle iletişime geçin