본문 바로가기

Pathway /Fiber Runner sistem

Main windows

LS Simple path ™ fiber optik ray sistemi, fiber optik köprü kablolarını, optik kabloları, bina giriş noktasından fiber dağıtım çerçevelerine, güvenlikteki fiber optik terminal cihazına ve ayrıca fiber optik ray sistemine yönlendiren, izole eden ve koruyan mükemmel tasarlanmıştır. Çevreye zararsız ürünler için mükemmel ısı kararlılığı, hava koşullarına dayanıklılık, halojen içermeyen, ısı direnci, boyutsal stabilite ve alev geciktirici sağlayan PC / ABS Ayrıca, UL tarafından tanınan materyal ve  daha iyi darbe mukavemeti ve gerilme mukavemeti içerir.
 LS Simple path ™ fiber optik ray sistemi, özel aletler olmaksızın çeşitli uygulamalar için kolay, kompakt ve hızlı kurulum sağlayan anlık bağlantı yolunu benimser, böylece kurulumcuların zamana, masrafa ve çalışma gücünden tasarruf etmesini garanti eder.
İnişlerde kanla kenarlarının kesilmesi gerekmez ve hızlı kurulum avantajı sağlar.
LS simple patc ™, aşağıdakilere benzer birçok avantaj sağlar:
1. Kolay ve hızlı kurulum
Kurulumu kolay, basit ve hızlı bir şekilde sağlayan takma-montaj ray sistemi, kurulumcunun her türlü uygulamayı daha az kurulum süresi ile oluşturmasını sağlayabilir.
2. özel araçlara gerek yok
 Herhangi bir düz veya kavisli boru hattına yalnızca elle bağlanabilir, özel bir alete ihtiyaç duymazsınız. Kurulumcunun zaman, masraf ve çalışma gücünden tasarruf edebilir. 
 Fiber optik ray sistemi, çevresel olarak güvenli ürünler için mükemmel dayanıklılık, ısı kararlılığı, hava koşullarına dayanıklılık, halojen içermeyen, ısı direnci, boyutsal stabilite ve alev geciktirici sağlayan PC / ABS'den yapılmıştır.
ABS'nin düşük sıcaklıklarda daha iyi darbe dayanımı ve metal kaplama gibi olumlu özelliklere sahip olan PC / ABS, mühendislik plastikleri için gerekli temel özelliklere sahip dikkate değer bir mühendislik ürünüdür. PC / ABS, mükemmel mekanik ve elektriksel özellikleri, ısı direncini, polikarbonatın boyutsal stabilitesini ve ABS'nin işlenebilirlik ve ikincil işlenebilirlik gibi yüksek özelliklerini birleştirerek karakteri açıkça gösterir. Dahası, ısı kararlılığı, hava direnci ve alev geciktirici, plastiklerin otomobil, elektrik ve elektronik eşya olarak kullanışlılığını arttırıyor.
4. Kolay iniş düzenlemesi
Fiber optik iniş sistemi, herhangi bir kesme, alet olmaksızın ray üzerindeki herhangi bir yere takabilir veya çıkarılabilir.
5. Diğer markalarla uyumluluk
Kanal sistemi, önceden monte edilmiş diğer marka kanal sistemleriyle uyumlu olabileceğini düşünerek tasarlanmıştır. Bu uyumlu tasarımlar son kullanıcının ekstra maliyeti düşürmesine ve diğer marka kanalların kurulu olduğu basit bir kurulum yapmasına izin verecek.
  • Main windows
Product Category
창닫기
Bizimle iletişime geçin